Kontakt z redakcją

zgrzyt.com.pl był i jest „gazetą internetową”, początkowo zgodnie z nazwą, traktował o rolkach. Obecnie to Dziennik medyczny. Można w nim publikować wpisy, reklamy. Z naszej strony zapewniamy, że moderację tekstów prowadzą przedstawiciele zawodów medycznych. Gwarantuje to wyeliminowanie grubych błędów merytorycznych.

Jeżeli chcesz dodać artykuł, newsa, opublikować ofertę swojej placówki lub strony internetowej (związanej ze zdrowiem i/lub medycyną), skontaktuj się z nami, chętnie nawiążemy współpracę z redaktorami.

Jak pewnie zauważyła większość czytelników, nasze zainteresowania skupiają się wokół psychiatrii, szczególnie tematów związanych z uzależnieniami, depresją, podwójną diagnozą. W związku z tym polecamy odwiedzić serwisy psychiatra Warszawa, stronę prywatnej praktyki lekarza psychiatry. Oraz portal, którego głównym tematem jest leczenie alkoholizmu i wszelkie problemy związane z jego diagnozą, leczeniem powikłań, psychoterapią, detoksykacją, ruchami pomocy wzajemnej jak AA czy AlAnon, czy też współuzależnieniem, DDA. Serwis zawiera nowe doniesienia związane z chorobą alkoholową.

Dodaj komentarz